podpořte naši akci

již zakoupení vstupenky nebo přispění libovolné částky je laskavým činem

Konference laskavosti je benefiční akcí. Všichni účinkující i hlavní organizační tým spolupracuje bez finančního honoráře a zisk z akce jde na podporu Dětského krizového centra.

Letos jsme se akci rozhodli zpřístupnit všem lidem a proto jsme stanovili dobrovolné vstupné. Pokud se ovšem nacházíte v situaci, kdy máte nějaké peníze navíc, prosíme Vás o finanční příspěvek na akci. Podpoříte tím dobrou věc. Předem děkujeme za zvážení této možnosti.

přispějete na provoz dětského krizového centra

Zakoupením vstupenky ve výši 50 – 950 Kč nebo posláním libovolné částky na náš účet přímo podpoříte neziskovou organizaci Dětské krizové centrum (DKC), která pomáhá nejzranitelnějším členům naší společnosti – týraným, zneužívaným a zanedbávaným dětem. DKC také řeší problematiku zneužívání a šikany v kyberprostoru, která byla řešena v nedávno vysílaném dokumentu V Síti.

podpořit dobrou věc můžete společně s námi letos již potřetí

V roce 2018 jsme díky konferenci laskavosti na DKC vybrali 39 000 Kč, minulý rok v roce 2019 jsme udělali menší akci, ale i tak se nám podařilo vybrat 12 000 Kč.

Letos bychom na naší online akci LASkon 2020 rádi přispěli částkou alespoň 15 000 Kč.

Každá koruna, kterou nám přispějete se počítá. Děkujeme.

pro přispění stačí pár kliknutí

Momentálně již vstupenky na akci nejsou v prodeji. Podpořit nás proto můžete zasláním libovolné částky na náš účet. To můžete učinit dvěma způsoby:

Můžete buť načíst QR kód ve vašem smarbankingu – viz obr. v pravo

A nebo můžete klasicky zadat naše čáslo bankovního účtu:

2001551583 / 2010

do poznámky uveďte LASkon 2020 – “vaše příjmení!

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLEČNĚ S NÁMI